Jesteś tu: strona główna < Informacje i wydarzenia < OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO MEMORY MASTER EDYCJA WIOSENNA 2017 ⁄

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO MEMORY MASTER EDYCJA WIOSENNA 2017

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Reszlu wzięli udział w wiosennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu MEMEORY MASTER. Jest to konkurs leksykalny przeznaczony dla szkół gimnazjalnych, nowatorskie przedsięwzięcie na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego i testowany w wielu szkołach jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania. Dzięki nowej formie konkursu uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę oraz w nowoczesny sposób zdobywać wiedzę i utrwalać już zdobytą. Każdy uczeń miał dostęp do darmowej aplikacji na telefon komórkowy, w której znajdowały się wszystkie listy słów i dwie gry pomagające w lekki sposób uczyć się słownictwa. Uczniowie mogli również bawić się i uczyć się na portalu FACEBOOK. Do testu przystąpiło 64 uczniów z klas I,II i III.

Zwycięzcy konkursu:

1. Weronika Majcher- 2a- 97% - TYTUŁ LAUREATA II STOPNIA
  2. Magdalena Chmarycz- 1a- 96% - TYTUŁ LAUREATA II STOPNIA
  3. Sara Rogalska- 3a- 96% - TYTUŁ LAUREATA II STOPNIA
  4. Marta Nalesińska- 3b- 95% - TYTUŁ LAURETA II STOPNIA
  5. Kinga Przeor- 3a- 93% - LAUREAT III STOPNIA
  6. Weronika Pieniak- 3a- 91% - LAUREAT III STOPNIA
  7. Maja Pieniak- 1a- 90% - TYTUŁ LAUREATA III STOPNIA
  8. Natalia Szewczyk- 3a- 85% - WYRÓŻNIENIE

Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

opublikowano: 2017-06-20, © Iwona Krupowicz,